Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente de refrigerare

Număr anunț
DA34186531
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC VALERIU D COTEA FOCSANI (CUI 4639067)
Cod CPV
42513200-7 · Echipamente de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.039.850 RON
Data publicării
06.10.2023 11:23
Data finalizării
09.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.039.850 RON