Ofertă acceptată Cumpărare directă

Caiet de observatii asupra copiilor Grupa mare

Număr anunț
DA34183147
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Hasdate - Finisel (CUI 18006383)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.280.013 RON
Data publicării
06.10.2023 11:23
Data finalizării
09.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.280.013 RON