Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de audit proiect 88PCE/2022, PN-III-P4-PCE-2021-1240, etapa 2/2023, director Izabela Stancu

Număr anunț
DA34191124
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Cod CPV
79212000-3 · Servicii de auditare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.960.783 RON
Data publicării
07.10.2023 11:23
Data finalizării
09.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.960.783 RON