Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentații în vederea obținerii Autorizației de securitate la incendiu - 2 școli din Mun. Vaslui

Număr anunț
DA34189210
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.035.173 RON
Data publicării
06.10.2023 11:23
Data finalizării
09.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.035.173 RON