Atribuită
Anunț de participare
Realizarea lucrarilor de inregistrare sistematica in vederea inscrierii imobilelor in sistemul integrat de cadastru si carte funciara apartinand UAT Arcani
- Număr anunț
- SCN1023886
- Autoritate contractantă
- COMUNA ARCANI (CUI 4898894)
- Furnizor / câștigător
- GEOMATICS INTEGRATED SERVICES S.R.L. (CUI 39366156)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.268,90 RON
- Valoare atribuită
- 107.263 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 21:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1009487
- Termen limită
- 12.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030280
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini cadastru.pdf.p7s
- Contract prestare servicii.p7s
- FisaDate_DF1030280.pdf
- Model formulare.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GEOMATICS INTEGRATED SERVICES S.R.L. CUI 39366156
Valoare atribuită
107.263 RON
din 107.268,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro