Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Proiectare si executie Construire Gradinita in comuna Alexandru Vlahuta, judetul Vaslui
- Număr anunț
- SCN1023880
- Autoritate contractantă
- Comuna Alexandru Vlahuta (Primaria comunei Alexandru Vlahuta) (CUI 3394139)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.182.708 RON
- Valoare atribuită
- 1.176.420 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2018 18:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1012095
- Termen limită
- 14.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1029982
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029982.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7s
- model contract-semnat.doc.p7s
- studiu fezabilitate 1-semnat.pdf.p7s
- studiu fezabilitate 2-semnat.pdf.p7s
- studiu geotehnic 1-semnat.pdf.p7s
- studiu geotehnic 2-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
OBERCONS COMP SRL CUI RO 33979666
Asociați 3
DUBACON PLANEX S.R.L. CUI RO39834079
ROVIS LIDER SRL CUI RO 12430567
SPC ELITE CONSULTING SRL CUI RO 24923658
Terți susținători 1
S & M EXPERT PROJECT CUI RO 33658747
Subcontractanți 1
DIAMSES SRL CUI 4821343
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
STASFORM CONSULT SRL CUI 29774522
Asociați 1
DEV IN ALL SRL CUI 27663846
Terți susținători 1
ROMOLD SRL CUI 10946619
Valoare atribuită
1.176.420 RON
din 1.182.708 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 6.288 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.