Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
“Servicii de curățenie pentru spatiile deținute de Ministerul Transporturilor în clădirea Palatului CFR (11.972,6 mp)”
- Număr anunț
- SCN1023859
- Autoritate contractantă
- Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
- Furnizor / câștigător
- EUROTOTAL COMP SRL (CUI 5324539)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 553.068,90 RON
- Valoare atribuită
- 497.820,78 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2018 16:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1011246
- Termen limită
- 15.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030231
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini curatenie-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1030231.pdf
- FORMULARE curatenie-semnat.doc.p7s
- model acord cadru si model contract subsecvent-semnat.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CIP AVANTAJ SRL CUI 18605579
Valoare atribuită
497.820,78 RON
din 553.068,90 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 55.248,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.