Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,1% sub estimat
Achizitia de combustibili pe baza de card de credit si bonuri valorice -3 loturi
- Număr anunț
- SCN1023849
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193.801 RON
- Valoare atribuită
- 143.178 RON 26,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2018 16:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1009771
- Termen limită
- 15.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030258
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini card.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030258.pdf
- FORMULARE SI MODELE DE DOCUMENTE BV.pdf.p7s
- MODEL-Contract carburant BV 2019.pdf.p7s
- MODEL-Contract carburant card 2019.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 193.801 RON Adjudecat: 143.178 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | pentru Consiliul Județean Botoșani cantitatea de 29.400 litri … | 161.700 RON | OMV PETROM MARKETING | 143.178 RON ↓11,5% |
| 2 | pentru Centrul Militar Județean Botoșani achizitionarea a 50 bu… | 2.101 RON | Anulat | — |
| 3 | -Lot 3 -pentru Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta (ISU… | 30.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
143.178 RON
din 193.801 RON estimat
26,1%
Adjudecat la 73,9% din estimat · economie 50.623 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.