În desfășurare
Anunț de participare
Delegarea gestiunii serviciului public de alimentare cu apă, din Comuna Morărești, Județul Argeș
- Număr anunț
- PC1003324
- Autoritate contractantă
- COMUNA MORARESTI (PRIMARIA MORARESTI) (CUI 4122116)
- Cod CPV
- 65130000-3 · Exploatarea sistemului de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.075.200 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 09:14
- Termen limită
- 22.09.2026 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1029957
Documente
Documentația de atribuire
- 05 Modele formulare.pdf.p7s
- 06 Conditii contractuale Actualizat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini(1).pdf.p7s
- Dosar complet 1 Gradinita Agristeu.pdf.p7s
- Dosar complet 2 Gradinita Agristeu.pdf.p7s
- FisaDate_DF1029957.pdf
- Fisa operatorului Serviciul de alimentare cu apa.pdf
- HCL 42 din 31.05.2021 Actualizare Studiu de oportunitate privind gestionarea Serviciului public de alimentare cu apa.pdf
- HCL 46 din 14.07.2021 - ANEXA Stabilirea modului de gestiune a Sistemului de alimentare cu apa.pdf
- HCL 46 din 14.07.2021.pdf
- HCL nr. 34 din 12.06.2019 aprobarea Regulamentului si caietului de sarcini.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277860.pdf
DUAE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (22.09.2026 10:00).
Valoare estimată
1.075.200 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.