Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Servicii de deszapezire in orasul Comarnic, in perioada decembrie 2018-martie 2019
- Număr anunț
- SCN1023713
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
- Furnizor / câștigător
- STIREX FOR SRL (CUI 15201908)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205.900 RON
- Valoare atribuită
- 204.900 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2018 08:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1009153
- Termen limită
- 14.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030002
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030002.pdf
- Model de contract de prestari servicii.doc.p7s
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STIREX FOR SRL CUI 15201908
Valoare atribuită
204.900 RON
din 205.900 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.