Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vesta reflectorizanta verde cu dungi argintii - 6 buc

Număr anunț
DA34157429
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.030.776 RON
Data publicării
03.10.2023 11:23
Data finalizării
09.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.030.776 RON