Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pompa Grundfos Unilift AP 12.40.06.A1
- Număr anunț
- DA34202715
- Autoritate contractantă
- TERMOFICARE CONSTANTA SRL (CUI 43709449)
- Cod CPV
- 42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 26.551.593 RON
- Data publicării
- 09.10.2023 11:23
- Data finalizării
- 09.10.2023 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.