Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASISTENȚĂ MEDICALA FCT DE CONDUCERE JUDECĂTORI - 26.11.2023

Număr anunț
DA34197697
Autoritate contractantă
CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII (CUI 16973795)
Cod CPV
79624000-4 · Servicii de asigurare de personal de asistenta medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.204.175 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
09.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.204.175 RON