Ofertă acceptată Cumpărare directă

Portavoce Mega 35 USB cu Inregistrare

Număr anunț
DA34195662
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Cod CPV
32342300-5 · Microfoane si seturi de portavoce (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.564.013 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.564.013 RON