Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționare anvelope de iarnă pentru auto Suzuki cu nr. BC 12 NBD și BC 12 NBH

Număr anunț
DA34199929
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.437.197 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.437.197 RON