Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs igiena

Număr anunț
DA34202206
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 (CUI 29033065)
Cod CPV
80570000-0 · Servicii de perfectionare personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.402.377 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.402.377 RON