Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reevaluare mijloace fixe Penitenciarul Brăila, cf caiet de sarcini

Număr anunț
DA34199521
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
Cod CPV
71324000-5 · Servicii de estimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
28.128.825 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.128.825 RON