Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere autobasculanta 40 tone (transport util 25 tone)- maxim 100,00 km

Număr anunț
DA34201804
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILITA JUD. IALOMITA (CUI 4364810)
Cod CPV
60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.888.187 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.888.187 RON