Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETON C 18/22.5-XC2;16;S3

Număr anunț
DA34196023
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA (CUI 4245011)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.579.420 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.579.420 RON