Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn de foc garnita/cer esenta tare

Număr anunț
DA34193248
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA PLENITA (CUI 15947224)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.685.504 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.685.504 RON