Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS 800VA

Număr anunț
DA34194561
Autoritate contractantă
Comuna Cudalbi (Primaria Cudalbi) (CUI 3655919)
Cod CPV
31156000-4 · Surse de alimentare electrica discontinua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.830.330 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.830.330 RON