Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DIRIGENTIE DE SANTIER pentru investitia INFIINTARE RETEA DE CANALIZARE IN COMUNA DANETI, JU

Număr anunț
DA34196498
Autoritate contractantă
COMUNA DANETI (PRIMARIA DANETI) (CUI 4553518)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.875.822 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.875.822 RON