Ofertă acceptată Cumpărare directă

1,FS2022 Catalogul clasei pregatitoare - cop tare hartie,Buc,1,19.08,19.08, 2,FS2061 Catalogul clase

Număr anunț
DA34201679
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HOGHILAG (CUI 17728980)
Cod CPV
22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
4.869.260 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.869.260 RON