Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa 225/40/18 MICHELIN CROSSCLIMATE-2 92Y XL C-B-71DB Profil all season

Număr anunț
DA34201294
Autoritate contractantă
COMUNA MAIA (CUI 16384617)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.820.616 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.820.616 RON