Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie tehnica 2

Număr anunț
DA34202764
Autoritate contractantă
DIRECȚIA DE PRESTĂRI SERVICII TIMIȘ (CUI 12397649)
Cod CPV
31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.245.485 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.245.485 RON