Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED VA Dell 23.8'' Full HD, 75Hz, 5ms, AMD FreeSync, Flicker-free, VGA, HDMI, SE2422H

Număr anunț
DA34787995
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI 14257595)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
451,25 RON
Data publicării
04.01.2024 13:45
Data finalizării
05.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

451,25 RON