Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv proiectare si asist. tehnica (inclusiv As built) pentru Retea distributie apa -Cartier Teilor

Număr anunț
DA34160892
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.695.779 RON
Data publicării
04.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.695.779 RON