Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE TRUSA BURGHIE

Număr anunț
DA34179070
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.167.288 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.167.288 RON