Ofertă acceptată Cumpărare directă

Relocare bransamente si racorduri la retea noua loc. Baile Felix, com. Sanmartin, jud. Bihor

Număr anunț
DA34175364
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Cod CPV
45232100-3 · Lucrari auxiliare pentru conducte de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.243.335 RON
Data publicării
05.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.243.335 RON