Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari marcaje rutiere

Număr anunț
DA34199088
Autoritate contractantă
COMUNA TARLUNGENI (CUI 4777140)
Cod CPV
35121600-4 · Marcaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.669.359 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.669.359 RON