Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Echipamente medicale în cadrul proiectului ”Îmbunătățirea nivelului competențelor PROfesioniștilor din sistemul medical în domeniul chirurgiei ONCOlogice minim invazive abdominale – Acronim PRONCO”
- Număr anunț
- CN1005840
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.003.286 RON
- Valoare atribuită
- 1.001.814 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2018 02:26
- Anunț de atribuire
- CAN1012642
- Termen limită
- 07.12.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 211-481915
- Documentație de atribuire
- DF1029125
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.rar.p7s
- Clauze contractuale echipamente.rar.p7s
- FisaDate_DF1029125.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
1.001.814 RON
din 1.003.286 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.472 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.