Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,6% sub estimat

Dispozitive medicale

Număr anunț
CN1005848
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
TEHNOPLUS MEDICAL SRL (CUI 4261939)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.774.052 RON
Valoare atribuită
3.223.586 RON 14,6% sub estimat
Data publicării
01.11.2018 02:24
Anunț de atribuire
CAN1013972
Termen limită
07.12.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 211-481809
Documentație de atribuire
DF1029011

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Estimat: 3.774.052 RON Adjudecat: 3.223.586 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Mașină de spălat și dezinfectat instrumentar medical tip 1 1.316.000 RON
2 Mașină de spălat și dezinfectat instrumentar medical tip 2 633.000 RON TEHNOPLUS MEDICAL S.R.L. 1.781.786 RON
3 Mașină cu ultrasunete pentru spălat și dezinfectat instrumente 265.500 RON
4 Mașină cu ultrasunete pentru spălat și dezinfectat instrumente … 108.000 RON
5 Mașină automată de spălat și dezinfectat endoscoape 640.000 RON VAVIAN TRADING S.R.L. 640.000 RON
6 Mașină automată de spălat și dezinfectat bronhoscoape 654.000 RON TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. 654.000 RON
7 Sistem Tourniquet automat 157.552 RON MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL 147.800 RON ↓6,2%

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
VAVIAN TRADING SRL CUI RO 4281324
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.223.586 RON

din 3.774.052 RON estimat 14,6%

Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 550.466 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.