Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFACERE PAJURA '' MONUMENTUL EROILOR DIN RAZBOIUL DE INDEPENDENTA'' DIN COMUNA TAZLAU -JUD NEAMT

Număr anunț
DA34185140
Autoritate contractantă
COMUNA TAZLAU (CUI 2613010)
Cod CPV
92311000-4 · Opere de arta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.473.794 RON
Data publicării
06.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.473.794 RON