Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adblue conform ADV1386040 din 25.09.2023
- Număr anunț
- DA34211437
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Cod CPV
- 24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 16.999.264 RON
- Data publicării
- 10.10.2023 11:23
- Data finalizării
- 10.10.2023 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.