Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparații interioare curente la sediul Centrului Militar Județean Alba –Pavilionul "A

Număr anunț
DA34189078
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.950.910 RON
Data publicării
06.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.950.910 RON