Ofertă acceptată Cumpărare directă

Brichete din paie pentru foc

Număr anunț
DA34195648
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Marsani (CUI 15115556)
Cod CPV
09110000-3 · Combustibili solizi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.709.540 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
10.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.709.540 RON