Ofertă acceptată Cumpărare directă

Taburet lemn masiv , lacuit (un strat de lac incolor ), culoare natur

Număr anunț
DA34188828
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.469.723 RON
Data publicării
06.10.2023 11:23
Data finalizării
11.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.469.723 RON