Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE SPALATORIE AUTO - MICROBUZ

Număr anunț
DA34208036
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "JOHANNES LEBEL" TĂLMACIU (CUI 4751442)
Cod CPV
90917000-8 · Servicii de curatare a echipamentului de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.408.780 RON
Data publicării
10.10.2023 11:23
Data finalizării
11.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.408.780 RON