Ofertă acceptată Cumpărare directă

INGRASAMANT PENTRU GAZON de toamna -primavara -sac 25 kg

Număr anunț
DA34213792
Autoritate contractantă
SC PARCURI VERZI SRL HUSI (CUI 28323214)
Cod CPV
24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.345.417 RON
Data publicării
10.10.2023 11:23
Data finalizării
11.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.345.417 RON