Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si livrare piese buldoexcavator TLB990

Număr anunț
DA34214141
Autoritate contractantă
Serviciul de utilitati publice al comunei Roata de Jos, judetul Giurgiu (CUI 41855707)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.234.021 RON
Data publicării
10.10.2023 11:23
Data finalizării
11.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.234.021 RON