Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de instruire in domeniul Situatiilor de Urgenta,Servicii de Securitate si Sanatate in Munca

Număr anunț
DA34206162
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 CAJVANA (CUI 18291077)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
22.556.130 RON
Data publicării
10.10.2023 11:23
Data finalizării
11.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.556.130 RON