Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare si instalare echipamente IT pentru Gradinita P+E cu program prelungit comuna Sanmartin

Număr anunț
DA34214173
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.269.411 RON
Data publicării
10.10.2023 11:23
Data finalizării
11.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.269.411 RON