Ofertă acceptată Cumpărare directă

transport persoane septembrie

Număr anunț
DA34203053
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Negresti Oas (CUI 17337770)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.272.363 RON
Data publicării
09.10.2023 11:23
Data finalizării
11.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.272.363 RON