Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 76,6% sub estimat

Aparatura pentru ATI

Număr anunț
SCN1024126
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
Cod CPV
33172100-7 · Aparate de anestezie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208.401,49 RON
Valoare atribuită
48.739 RON 76,6% sub estimat
Data publicării
02.11.2018 19:15
Anunț de atribuire
SCNA1009947
Termen limită
13.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1030449

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 208.401,49 RON Adjudecat: 48.739 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Aparat de anestezie 159.662 RON Anulat
2 Fibroscop 48.739,49 RON KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA 48.739 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

48.739 RON

din 208.401,49 RON estimat 76,6%

Adjudecat la 23,4% din estimat · economie 159.662,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.