Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
FURNIZARE CARTOFI CONSUM
- Număr anunț
- SCN1024020
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
- Furnizor / câștigător
- PARHAN COM SRL (CUI 4491776)
- Cod CPV
- 03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.920 RON
- Valoare atribuită
- 15.840 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.11.2018 14:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1009458
- Termen limită
- 14.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030215
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI_signed.pdf
- CLAUZE CONTRACTUALE_signed.pdf
- FisaDate_DF1030215.pdf
- FORMULARE_signed.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Valoare atribuită
15.840 RON
din 16.920 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 1.080 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.