Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 37,8% sub estimat

Acord-cadru servicii de filtrare si de purificare a apei prin purificatoare cu conexiune fixa

Număr anunț
SCN1024006
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
LA FÂNTÂNA SRL (CUI 35534516)
Cod CPV
51514110-2 · Servicii de instalare de utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149.400 RON
Valoare atribuită
92.937,60 RON 37,8% sub estimat
Data publicării
02.11.2018 14:36
Anunț de atribuire
SCNA1010573
Termen limită
15.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1030289

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
LA FÂNTÂNA SRL CUI RO35534516

Valoare atribuită

92.937,60 RON

din 149.400 RON estimat 37,8%

Adjudecat la 62,2% din estimat · economie 56.462,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.