Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat

Furnizare echipamente firewall VPN

Număr anunț
SCN1024005
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
Furnizor / câștigător
DATANET SYSTEMS SRL (CUI 10363046)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288.000 RON
Valoare atribuită
241.999,92 RON 16,0% sub estimat
Data publicării
02.11.2018 14:35
Anunț de atribuire
SCNA1009693
Termen limită
13.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1030296

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DATANET SYSTEMS SRL CUI RO 10363046
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

241.999,92 RON

din 288.000 RON estimat 16,0%

Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 46.000,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.