Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,5% sub estimat
Piese de schimb dispozitive medicale
- Număr anunț
- SCN1023974
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
- Cod CPV
- 31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.415 RON
- Valoare atribuită
- 25.765 RON 53,5% sub estimat
- Data publicării
- 02.11.2018 11:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1009273
- Termen limită
- 12.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030175
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI + SPECIFICATII TEHNICE.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE PIESE DE SCHIMB.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030175.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 25.765 RON Adjudecat: 25.765 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Acumulator pentru aparat Tourniquet ATS 3000 | 388 RON | MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL | 388 RON |
| 5 | Placa electronica cu accesorii incluse pentru Histoprocesor pen… | 9.396 RON | TUNIC PROD S.R.L. | 18.327 RON |
| 7 | Set electrovalve pentru Histoprocesor pentru pfrelucrarea biops… | 8.931 RON | — | |
| 8 | Supapa MD 493 pentru bronhoscop portabil Olympus tip LF | 7.050 RON | TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. | 7.050 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL SRL CUI RO 17177202
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Valoare atribuită
25.765 RON
din 55.415 RON estimat
53,5%
Adjudecat la 46,5% din estimat · economie 29.650 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.