Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie serviciu gravura cupe sportive

Număr anunț
DA34210820
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Cod CPV
79822200-4 · Servicii de fotogravura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.930.944 RON
Data publicării
10.10.2023 11:23
Data finalizării
11.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.930.944 RON