Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tampon/tampoane/ pretaiate 4x5 cm , 12 straturi Tip Pur Zellin

Număr anunț
DA34209361
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Cod CPV
33141116-6 · Tampoane si comprese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.487.975 RON
Data publicării
10.10.2023 11:23
Data finalizării
11.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.487.975 RON